Nie musisz jechać do centrum, aby spędzić dobrze czas w restauracji!

Słyszeliście kiedyś o koncepcji miasta 15-minutowego?

Chodzi o to, aby zamieszkiwana okolica była w stanie spełnić wszystkie potrzeby mieszkańców, bez konieczności przebijania się przez pół miasta i tracenia czasu na dojazdy.

Podstawowe sprawunki i infrastruktura powinny być osiągalne spacerem lub rowerem w czasie nie dłuższym niż 15 minut.

Takim bliskim, lokalnym miejscem dla mieszkańców Gocławia stała się właśnie Saska Bistro&Cafe.

Nie trzeba jechać do centrum, aby spędzić miło czas w restauracji i zjeść coś pysznego!

Saska znajduje się w sercu Gocławia na ul. Stanisława Skalskiego, w odległości kilkuminutowego spaceru od ulubionych wypoczynkowych punktów mieszkańców osiedla, dwóch jeziorek: Gocławskiego i Balatonu.

Niezobowiązująca atmosfera i oparta o wysokiej jakości składniki kuchnia sprawiają, że restauracja sprawdzi się zarówno na szybki lunch w tygodniu czy relaks z kawą i ciastkiem, jak i na niespieszną kolację, wieczór koktajlowy w towarzystwie przyjaciół oraz rodzinną uroczystość.

Szef kuchni Piotr Jakubowski w swoim menu łączy dania kuchni polskiej oraz europejskiej. Stawia na sezonowe składniki, które często czyni bohaterami limitowanych czasowo wkładek do menu głównego oraz dań weekendowych.

W menu poza daniami kojarzonymi z kuchnią polską, jak rosół, schabowy z kością czy tatar wołowy, znaleźć można dania z ryb i owoców morza i domowe pierogi.

Dopełnieniem dla menu jest karta starannie wybranych win oraz koktajli.

Restauracja dba również o potrzeby najmłodszych Gości. Szef kuchni Piotr Jakubowski  dba o to, aby dania dla dzieci były nie tylko smaczne, ale i zdrowe. Dlatego do minimum ograniczono w nich tłuszcze nasycone, cukier oraz sól. Dodatkowo dzieci mogą oderwać się od stołu w stworzonej dla nich sali zabaw.

W Saska Bistro&Cafe Goście mają do dyspozycji osłonięty ogródek, stoliki na parterze restauracji oraz przestronną antresolę, idealną na spotkania rodzinne i biznesowe.

Do zobaczenia przy stole!

Image

KONTAKT

WARSZAWA

ul. Stanisława Skalskiego 1

biuro@saskabistro.pl

ZAPRASZAMY

poniedziałek - sobota
12:00 - 22:00

niedziela
12:00 - 20:00

REZERWACJE

Jeśli chcesz
zarezerwować stolik lub salę

zadzwoń
733 006 200

ZNAJDŹ NAS